




Platinum Residence Mokotów
Mokotów, Warszawa, Polska
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Platinum Residence Mokotów w mieście Warszawa (Mokotów), zamieszkasz 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Stadion Narodowy i Stare Miasto. Aparthotel znajduje się 0,9 km od atrakcji takiej jak Galeria Mokotów (centrum handlowe) i 1,7 km od miejsca takiego jak Centralny Szpital Kliniczny MSWiA. Poczuj się jak w domu w 88 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i płyta kuchenna). Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor LCD i kablowa — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i oddzielne strefy wypoczynkowe oraz sprzątanie na życzenie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Galeria Mokotów (centrum handlowe) — 0,8 km
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA — 1,7 km
Królikarnia — 2 km
Tor wyścigów konnych Służewiec — 2,3 km
Pole Mokotowskie — 2,6 km
Biblioteka Narodowa — 3,6 km
Łazienki Królewskie — 4,1 km
Politechnika Warszawska — 4,3 km
Pałac Belwederski — 4,3 km
Ambasada Ukrainy — 4,3 km
Ambasada Republiki Słowenii — 4,5 km
Pomnik Chopina — 4,6 km
Centrum handlowe Sadyba Best Mall — 4,6 km
Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Warszawie — 4,7 km
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP — 4,7 km
Najbliższe lotniska to:
Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina (WAW) — 4,4 km
Modlin (WMI-Warszawa-Modlin) — 65,4 km
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Depozyt: 100.00 PLN za pobyt
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za śniadanie w formie bufetu: ok. 65–65 PLN za osobę
- Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 90 PLN za pojazd (w jedną stronę)
- Opłata za parkowanie samodzielne: 59.00 PLN za dzień
- Opłata za zwierzęta domowe: 50 PLN za zwierzę, za dzień
- Zwierzęta asystujące nie podlegają opłatom
- Opłata za wcześniejsze zameldowanie: 60 PLN
- Opłata za późniejsze zameldowanie: 80 PLN za zameldowanie od 21 do północ
- Za późniejsze wymeldowanie pobierana będzie opłata (zależy od dostępności)
- Opłata za sprzątanie: 100 PLN za dzień
- Łóżeczko dziecięce (kołyska): 50.0 PLN za dzień
- Opłata za łóżko-dostawkę: 160 PLN za dzień
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Zgodnie ze swymi zasadami działania obiekt nie przyjmuje rezerwacji dla grup organizujących imprezy typu wieczory kawalerskie lub panieńskie.
- Goście mogą ustalić warunki pobytu ze zwierzęciem towarzyszącym, kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z obiektem za pomocą informacji kontaktowych na potwierdzeniu rezerwacji (obowiązuje dopłata - informacje znaleźć można w części dotyczącej opłat).
- Obiekt jest sprzątany przez wyspecjalizowany personel.
- Dostępne bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa Platinum Residence Mokotów
Adres
Platinum Residence Mokotów
ul. Magazynowa 9
02-652
Mokotów, Warszawa, Polska
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.






























