1 / 7

Podróże do Portugalia

Portugalia jest na tyle duża, by swobodnie cieszyć się słońcem i morzem i podróżami w ekscytujące części kraju, który od prawie 800 lat nie zmienił swoich granic lądowych.

O Portugalia

Długie piaszczyste plaże, przyjemny klimat i kontrasty pomiędzy obszarami miejskimi i wiejskimi czynią Portugalię atrakcyjnym krajem do podróży.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zatrzymać się na kilka dni w Lizbonie, jednej z najtańszych stolic europejskich, a następnie kilka dni nad morzem, w kurortach Cascais i Estoril? Albo dlaczego nie wybrać się na relaksujące wakacje z leniwie płynącym czasem w ciągu słonecznych dni w roku na pięknej, piaszczystej plaży w Algarve? Stamtąd do Lizbony dostaniesz się w kilka godzin dzięki nowej autostradzie (ok 27 mil).

Oferujemy szeroki wybór miejsc noclegowych w przystępnej cenie, jeśli chodzi o apartamenty, hotele i wynajem domów.

Małe kraje charakteryzują się niesamowitą różnorodnością swojej oferty. Odnosi się to również do żywności i napojów.

Najbardziej i najlepiej zjesz przysmaki pochodzące bezpośrednio z morza. Grillowane sardynki są podstawą, ale tuńczyk, sola i dorsz podawane dobrowolnie.

Porcje są duże, smaczne, a ceny niższe niż w wielu innych krajach turystycznych. Wina domowe są bardzo dobre i dobrze pasuje do jedzenia.

Mapa Portugalia

Popularne zakwaterowanie

Popularne regiony

Zbuduj swoją następną podróż z Amelia, naszym AI planistą podróży