1 / 27

Podróże do Stany Zjednoczone

Jeśli marzyłeś, żeby kiedykolwiek odwiedzić USA, to jest czas, aby ten wyjazd stał się rzeczywistością. Stany Zjednoczone są cudownie duże i oferują wiele do zobaczenia i do zrobienia. Co więcej, łatwo jest podróżować na własną rękę. I nie jest to tylko mit, że Stany Zjednoczone są coraz większe. To jest prawda, a tu jest wszystko, co można sobie wyobrazić.

O Stany Zjednoczone

Święto słońca i kąpieli przez cały rok na pięknej Florydzie

Floryda zachwyca piękną słoneczną pogodą przez cały rok z niekończącmi się piaszczystymi plażami. Szczególnie atrakcyjne jest podróżowanie tutaj zimą. Ponadto palmy, niepowtarzalny charakter, rozrywka i potężna mieszanka kolorowej kultury i historii. Wzdłuż obu wybrzeży wschodniej i zachodniej są te fantastyczne, piaszczyste plaże i turkusowe wody. Oto 100 mil plaż. Wszystko składa się na idealnie relaksujący wypoczynek.

Dzika przyroda

W głąb lądu, znajdziesz płaski, często podmokły krajobraz z ciekawymi ptakami i dzikimi zwierzętami. Istnieje wiele parków, które oferują łodzie z tzw airboat, zwłaszcza w Everglades. Jest to bardzo popularne miejsce, gdzie można między innymi zobaczyć aligatory.

Istnieje mnóstwo dzikich delfinów, szczególnie w Tampa Bay. Jeśli zdecydujesz się zamiieszkać na wybrzeżu, skorzystaj z okazji, aby dołączyć do jednej z najbardziej ekscytujących wycieczki łodzią.

Lokalizacje, aby zadowolić wszystkich

Wokół Florydy jest wiele pięknych kurortów. Na zachodniej stronie znajdziesz znane nazwy takie jak Clearwater, Neapol i Fort Myers. Wyspy Sanibel i Marco Island. Często jest nieco cieplej od strony wschodniej. Marzysz o zawrotnym tempie USA, odjechanych butikach i kawiarniach na świeżym powietrzu - skieruj się do Miami Beach i Fort Lauderdale, które masz na wschodniej stronie.

Prawdziwa "południowa" przygoda

W południowej części Stanów jest łańcuch 45 wyspach połączonych 43 mostami, które prowadzą w dół do legendarnego Key West z urzekającym słońca. Spotkanie pomiędzy Oceanem Atlantyckim na wschodzie i Zatoka Golf turkusowe wody na zachód.Ma znakomitą wodę nurkować w wielu kolorowych gatunków ryb. Key West ma również wiele miłych pubów i sklepów. Prosimy o trochę czasu, aby się stąd wydostać i zatrzymać się na kilka dni, to również jest warte odwiedzenia.

Podróż z rozrywki, rozrywki i więcej rozrywki

Orlando jest niesamowity wybór parków rozrywki w połączeniu. Głównie kiedy Walt Disney World Resort ®, z jego wielu znakomitych doświadczeń dla całej rodziny. I oczywiście nie można przegapić odwiedzić Sea World i Universal Studios. Orlando jest miastem po prostu powinny spędzić kilka dni w czasie podróży na wakacje.

Nasze popularne miasta w USA

Nowy Jork

Niewiele miast na świecie może zaoferować jak Nowy Jork. Kto może atutowy Broadway z jego efektowne pokazy i musicale. Lub imponujące wieżowce jak Empire State Building. Lub największy na świecie zakupy Macy. Manhattan jest imponujący na rzece Hudson i to chyba najfajniejsze miasto!

Las Vegas

Fantasy, miasto, które widział niesamowitą transformację, ponieważ został stworzony na pustyni 100 lat temu. To tam 37 milionów odwiedzających rocznie, która mieszka w jednym z najbardziej ekscytujących i niepowtarzalny na świecie hotelu. Jedzą w pięciogwiazdkowych restauracji. Grają w kasynie i relaksuje przez basen. Czasami (być może kilka razy), że ślub. Podróży i przygód i zaślepieni Vegas, wszystkim niekończącej zakresie do zrobienia i zobaczenia, wszystko to przytłaczające.

LOS ANGELES

Miasto, które produkuje amerykański sen. Downtown, Hollywood, Disneyland, Uniwersalny Beverly Hills Miasto i są dobrze znane. Jeśli znudzi się zakupy, gwiazdy filmowe i wielkie miasto, odwiedzić zgiełku zielone oazy w Topanga Park, Santa Monica Mountains lub dlaczego nie na ładne plaże w Santa Monica.Słońce świeci na pewno! Downtown LA to świat w miniaturze. El Pueblo obchodzi hiszpańskiej i meksykańskiej pochodzenia miasta, podczas gdy na północy Chinatown i Little Tokio w południowej odzwierciedlają Azji. Impuls finansowy miasta znajduje odbicie w szybie z zawrotnej wieżowców.

San Francisco

To miasto ma w ogóle, jak wiele uroku i jest w przeciwieństwie do wielu amerykańskich miast zbudowanych do zwiedzania na piechotę. Rybackiej jest główny punkt miasta, został zbudowany już w 1900 roku. O zachodzie słońca, to jest w najbardziej ruchliwych z ulicznych wielu rodzajów, wiele statków i promów z Alcatraz. Jeden znany więzienia między 1934 i 1963. Pier 39 z rozrywki, jedzenie i 100 unikalnych sklepów. Union Square, który ma swoją nazwę od wojny domowej, zawiera między innymi ogromny dom towarowy Macy Zachodnia. Ciesz się Golden Gate Bridge, odwiedzić Dolinę Krzemową i winnic w Napa Valley.

Z dziećmi w USA

Długa podróż warto. Wiele hoteli ma zniżki delikatne dzieci. Nawet mała lubi słońce w umiarkowanych ilościach, gorących kąpieli i nowych przyjaciół. Miej oko na nasze brzegi systemu flag gdzie może lokalnie utworzonego silnych prądów podwodnych. Należy pamiętać, że większość tzw czteroosobowy składa się z dwóch wielkich oświetlonych łóżkach.

Warto wiedzieć przed wyjazdem

Tzw. podatek Resort nakładane na niektóre rośliny w całym kraju. Ta, którą należy uiścić na miejscu.

Wszystkie z naszych hoteli w Stanach Zjednoczonych mają min. wiek zameldowania. Kto jest odpowiedzialny za rezerwację musi być w wieku 21 lat po przyjeździe.

Mapa Stany Zjednoczone

Amelia avatar
Poznaj Amelię, naszą nową planistkę podróży