1 / 12

Podróże do Polska

Polska daje urozmaicone i bogate wakacje. Teraz masz możliwość latać z kilku tanich przewoźników do Warszawy, Krakowa i Gdańska. Polska posiada bogate dziedzictwo, którego należy doświadczyć z pełnym oddaniem. Polska kuchnia kusi nowymi doświadczeniami smakowymi i wieloma tradycyjnymi daniami, które czynią ją wyjątkową. Polska oferuje niedrogie zakupy w lokalnych rynkach o przyjemnej atmosferze i w dużych, nowoczesnych centrach handlowych. W naszym wyborze znajdziesz Kraków i Warszawę, a w Trójmieście: Gdańsk, Gdynia, Sopot - piękne kurorty i plaże w polskiej Riwierze .

O Polska

Rewelacyjne ceny

Podróż do Polski jest dodatkowo atrakcyjna ze względu na wyjątkowo niskie ceny w sklepach i restauracjach! Jeśli chodzi o zakupy, znajdziesz tu zarówno krajowe i międzynarodowe marki w niskich cenach. Słynna polska wódka, smakowite regionalne przekąski w bardzo przystępnych cenach! Zafunduj sobie klasyczny koncert w niskiej cenie, weź taksówkę, gdy zmęczy Cię chodzenie i ciesz się cennikami w restauracjach!

Weekend w Polsce może być bajeczny!

Do Polski można podróżować cały rok! Najlepsze jest to, że wiosna przychodzi wcześnie i sprawia, restauracje są otwarte na zewnątrz, gdy wciąż mamy płaszcze zimowe w domu. Podobnie jest z łagodną jesienią, kiedy spacer w październiku nie jest wyzwaniem. Zachęcamy również do letnich festiwali i jarmarków bożonarodzeniowych, które przyciągają coraz więcej turystów każdego roku. Możesz wybrać zakwaterowanie według gustu - hotele i pokoje są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Zwłaszcza wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele hoteli z własnym spa lub gabinetem odnowy biologicznej, gdzie jesteś na wakacjach - zapraszamy do tanich zabiegów.

Mapa Polska

Popularne miejsca pobytu w Polska

Popularne miasta

Zbuduj swoją następną podróż z Amelia, naszym AI planistą podróży