1 / 13

Podróże do Niemcy

Do Niemiec zawsze warto się wybrać na ten krótszy, lub dłuższy urlop. Weź urlop i jedź wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego, by doświadczyć wspaniałych, piaszczystych plaż, a szczególnie w byłej wschodniej stronie niemieckiej. Poza sezonem kąpielowym zawsze możesz się wybrać do wyjątkowej Tropical Island na niezapomniane przeżycia w ogromnym parku wodnym!

O Niemcy

Rejon na północy Niemiec zwany Szlezwik-Holsztyn oferuje urocze miasta hanzeatyckie, piękne plaże, przytulne wioski i piękny krajobraz. Można nocować w hotelu lub apartamencie. Jeśli chcesz zapuścić się nieco dalej na południe, znajdziesz się w Dolnej Saksonii, Brandenburgii i Saksonii. Tutaj Sembo oferuje największy wybór noclegów w ciekawych i dobrze zachowanych miastach i w otoczeniu pięknej przyrody. Nadrenia-Palatynat to miejsce, które przyciąga na wakacje w pięknych dolinach Mozeli i Renu. Ekscytujące spotkanie z lokalną kulturą wina daje możlwiość podróżowania pomiędzy wieloma winnicami w okolicy. Daleko na południe od Zachodu są Baden-Württemberg leżące w obszarze górskim Schwarzwaldu, a na wschodzie możesz odwiedzić słynny Bayern Monachium: największe miasta i obszar górski Lasu Bawarskiego. Nie można również zapomnieć o dużych miastach, takich jak: Berlin i Hamburg, idealne na weekend. Niemcy mają również wiele parków rozrywki, przyjemnych parków wodny i spa.

Specjalna oferta Sembo dla Niemiec

Znajdziesz tu bogaty i zróżnicowany wybór dobrego zakwaterowania w hotelach lub w mieszkania wakacyjne w całym kraju. Wyjątkowe jest to, że wszystkie nasze hotele i apartamenty można połączyć z najniższą ceną za prom Stena Line i Scandlines z całej oferty połączeń promowych. Stwórz własną podróż i zrobić wycieczkę w swoim własnym tempie.

Lokalny podatek turystyczny

Większość niemieckich hoteli teraz pobiera lokalny podatek turystyczny od swoich gości. Jest to około € 1-2/osoba/dzień. W Sembo informujemy, który hotel pobiera takie opłaty i jakiej wysokości opłat możesz się spodziewać w hotelu.

Strefy ochrony środowiska

W Niemczech wprowadzono również ekologiczne strefy "Umweltzonen" wprowadzony w wielu niemieckich miastach. Jeśli chcesz prowadzić pojazd w strefach ochrony środowiska samochód musi mieć specjalną zieloną naklejkę na przedniej szybie. Więcej tu: www.miljoeplakett.se/pl/miljoeplakett.html

Mapa Niemcy

Zbuduj swoją następną podróż z Amelia, naszym AI planistą podróży