1 / 32

Podróże do Hiszpania

Daj się uwieść podczas wakacji w pięknej i różnorodnej Hiszpanii! Ciesz się długimi, piaszczystymi plażami, pływaj w jasnoniebieskiej, musujące wodzie, daj się porwać ognistemu flamenco i spróbuj specjałów takich jak hiszpańskie tapas i paella.

O Hiszpania

Podczas swoich wakacji w Hiszpanii nie raz doświadczysz, jak miła jest atmosfera w tym kraju - jak towarzyscy są mieszkańcy - jak wysoko stawiają dobre jedzenie i wyśmienitą zabawę. Ten kraj po prostu tętni życiem - tu nikt się nigdzie nie spieszy. Ludziom zależy na dobrej zabawie, wspólnie spędzonych chwilach nawet w nocy. Od Hiszpanów łatwo jest się zararzić miłością do życia!

Hiszpania zachwyca również wspaniałymi skarbami kultury i znajdują się tam niektóre z najmodniejszych miast Europy. Wycieczka do romantycznego miasta Sewilla, imponującego pałacu Alhambra w Granadzie i Meczet w Kordobie. Dwie metropolie świata: Madryt i Barcelona oferują modne zakupy. Nie sposób nie poczuć klimatu weekendu widząc muzea i kluby nocne. W Barcelonie możesz wybrać zakwaterowanie w hotelu lub apartamencie.

Wakacje w Hiszpanii w Sembo są łatwe do zorganizowania. Mamy zakwaterowanie nawet w takich miejscach jak Costa Blanca - gdzie z Madrytu dostaniesz się naprawdę łatwo.

Jeden z najlepszych klimatów Europy

Daleko na południu sezon kąpielowy trwa od końca kwietnia do początku listopada. Zimy są łagodne z temperaturami nawet do dwudziestu stopni i duże szanse na słońce podczas wakacji.

Mapa Hiszpania

Zbuduj swoją następną podróż z Amelia, naszym AI planistą podróży