Al Bander Hotel & Resort
Sitra, Bahrajn
Opinie
Udogodnienia hotelowe
Al Bander Hotel & Resort znajduje się w mieście Sitra, nad morzem i 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Klub Golfowy Royal i Wyspa Al Dar. Hotel (przy plaży) znajduje się 9,3 km od atrakcji takiej jak Klub Golfowy Awali i 10,8 km od miejsca takiego jak Fort Riffa. Poczuj się jak w domu w 80 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i odtwarzacz DVD. Do pokoju przylega balkon. Rozrywkę zapewni telewizor LCD. Wyposażenie łazienki: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz przechowalnia bagażu. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępne udogodnienia rekreacyjne to siłownia, basen odkryty oraz odkryty kort tenisowy. Ten hotel oferuje takie udogodnienia jak obsługa portierska, sala/salon gier i sklepy z pamiątkami i czasopismami. Hotel zaprasza Cię do jednej z 2 restauracji. Możesz też zostać w pokoju i skorzystać z całodobowej obsługi pokojowej lub pójść po przekąskę do kawiarni. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar przy basenie i 2 bary/salony klubowe. Hotel oferuje bezpłatne śniadanie w formie bufetu codziennie od 7 do 10:30. Następujące udogodnienia są sezonowo nieczynne każdego roku. Będą one zamknięte od 21 marca do 20 kwietnia:
- Basen
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Depozyt: 50 BHD za noc
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 15 BHD za pojazd (w jedną stronę, maksymalna liczba miejsc: 4)
- Opłata za transport na/z lotniska za dziecko: 15 BHD (w jedną stronę), (do 12 lat lat).
- Sprzątanie jest dostępne za dodatkową opłatą
- Kuchnia/aneks kuchenny jest dostępny za dodatkową opłatą.
- Opłata za łóżko-dostawkę: 26.0 BHD za dzień
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dziecka do 8 lat lat, jeśli przebywa w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzysta ze znajdujących się w nim łóżek.
- Wszyscy goście przebywający w pokojach muszą być zarejestrowani w obiekcie.
- Zwierzęta, włącznie z pracującymi, nie są dozwolone na terenie obiektu.
Mapa Al Bander Hotel & Resort
Adres
Al Bander Hotel & Resort
Riffa
Sitra, Bahrajn
N 26.115153 E 50.634237
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.



































































































