1 / 52

Staycity Leipzig City Centre

Zentrum-Ost, Lipsk, Niemcy

W mieście Lipsk (Mitte)



Udogodnienia hotelowe

Klimatyzacja
Bar
Internet
Sala konferencyjna
Czajnik
Ekspres do kawy
Telewizor
Zmywarka
Suszarka do włosów
Mikrofalówka
Taras
Wanna lub prysznic
Palenie zabronione
Zwierzęta nie dozwolone
Prysznic

W czasie pobytu w obiekcie takim jak Staycity Leipzig City Centre znajdziesz się w samym centrum miasta Lipsk, pięć minut samochodem od atrakcji takich jak Zoo w Lipsku i Red Bull Arena. Hotel znajduje się 8,4 km od atrakcji takiej jak Targi Lipskie i 0,6 km od miejsca takiego jak Muzeum Grassi. Poczuj się jak w domu w 314 pokojach, których wyposażenie to kuchnie (lodówka i płyta kuchenna). Rozrywkę zapewni 42-cal. telewizor płaskoekranowy. Udogodnienia obejmują kuchenki mikrofalowe i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz sprzątanie raz w tygodniu. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.

Opera Lipska — 0,2 km
Paulinum — 0,2 km
Augustusplatz — 0,2 km
Gewandhaus — 0,3 km
Uniwersytet w Lipsku — 0,3 km
Kroch-Haus — 0,3 km
Kościół św. Mikołaja — 0,3 km
Panorama Restaurant — 0,4 km
Pomnik Pokojowej Rewolucji — 0,4 km
Muzeum Grassi — 0,5 km
Muzeum Richarda Wagnera — 0,5 km
Muzeum Instrumentów Muzycznych Uniwersytetu w Lipsku — 0,5 km
Stadtisches Kaufhaus — 0,5 km
Promenaden Hauptbahnhof Leipzig — 0,5 km
Muzeum Instrumentów Muzycznych — 0,6 km

Najbliższe lotnisko to Lipsk (LEJ-Lipsk-Halle) — 20,7 km

Udogodnienia biznesowe to personel wielojęzyczny, przechowalnia bagażu oraz winda. Do pokoju przylega taras na dachu, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i obsługa portierska. Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7 do 11 za opłatą.

W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:

  • Narzucony przez miasto podatek zostanie pobrany w obiekcie. Mogą obowiązywać zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.

Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.

  • Opłata za śniadanie w formie bufetu: ok. 19.50 EUR za osobę dorosłą i 9.50 EUR za dziecko

Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.

Mapa Staycity Leipzig City Centre

Adres

Staycity Leipzig City Centre

Augustusplatz 1-3

04109

Zentrum-Ost, Lipsk, Niemcy

Dlaczego wybrać Sembo

Niezrównana wartość i elastyczność

Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.

Zaufanie podróżnych na całym świecie

Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.

Łatwe planowanie podróży

Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.

Podróżuj po swojemu

Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.