




Le Square
Cornavin, Genewa, Szwajcaria
Opinie
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Le Square w mieście Genewa (Centrum Genewy), zamieszkasz 15 minut samochodem od atrakcji takich jak Europejska Siedziba ONZ i CERN. Hotel znajduje się 0,6 km od atrakcji takiej jak Bazylika Notre Dame i 0,8 km od miejsca takiego jak Biblioteka angielska. Poczuj się jak w domu w 51 pokojach, których wyposażenie to telewizor LED. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja satelitarna — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: wanny lub prysznice, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz sprzątanie codziennie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Bazylika Notre Dame — 0,2 km
Mauzoleum księcia Brunszwiku — 0,5 km
Pomnik Sisi — 0,6 km
Biblioteka angielska — 0,6 km
Wyspa Rousseau — 0,7 km
Cité du Temps — 0,7 km
Budynki smerfów — 0,7 km
Most Mont Blanc — 0,7 km
Centrum handlowe City Center — 0,7 km
Rue du Rhone — 0,7 km
Ogród Angielski — 0,8 km
Park angielski — 0,8 km
Teatr Batiment des Forces Motrices — 0,9 km
Wieża Molard — 0,9 km
Zegar Kwiatowy — 0,9 km
Najbliższe lotnisko to Międzynarodowy port lotniczy Genewa-Cointrin (GVA) — 5,5 km
Udogodnienia biznesowe to bezpłatne czasopisma w holu, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości jest obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Śniadanie w formie bufetu jest podawane codziennie od 7 do 10 za opłatą. Ten obiekt będzie przechodzić renowację w okresie od 19 sierpnia 2024 do 18 stycznia 2026 (data zakończenia może ulec zmianie). Renowacja zostanie przeprowadzona w następującym zakresie:- Winda
- Obszar zewnętrzny
- Recepcja
- Pokoje
- Korytarz
- Pralnia
- Hol
- Udogodnienia konferencyjne
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski: 4.25 CHF za osobę, za noc
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za śniadanie w formie bufetu: ok. 15 CHF za osobę dorosłą i 15 CHF za dziecko
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dziecka do 6 lat lat, jeśli przebywa w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzysta ze znajdujących się w nim łóżek.
- Dostępne bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa Le Square
Adres
Le Square
Rue Pradier 10
1201
Cornavin, Genewa, Szwajcaria
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.






