




Waters Edge 615 by CTHA
Century City, Kapsztad, Republika Południowej Afryki
Udogodnienia hotelowe
Ten apartament znajduje się w mieście Kapsztad (Century City), 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Międzynarodowe Centrum Wystawowe w Kapsztadzie i Long Street. Apartament znajduje się 13,1 km od atrakcji takiej jak Cape Town Stadium i 16,8 km od miejsca takiego jak Góra Stołowa. Oryginalnie udekorowane apartament sprawi, że poczujesz się jak w domu. kuchnia zapewnia dostęp to takich elementów wyposażenia, jak lodówka i płyta kuchenna. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy — rozrywkę. Oferowane udogodnienia to sejf i oddzielne strefy wypoczynkowe. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Centrum handlowe Canal Walk — 0,9 km
Plaża Milnerton — 2,9 km
Plaża Sunset Beach — 6,3 km
Plaża Dolphin Beach — 6,5 km
Plaża Bloubergstrand — 6,5 km
Grand West — 7,6 km
Old Biscuit Mill (centrum handlowe) — 8,1 km
Tor wyścigowy Killarney — 8,2 km
GrandWest Casino & Entertainment World — 8,4 km
Vincent Pallotti Hospital — 8,6 km
Groote Schuur Hospital — 9,8 km
Centrum Teatralne Artscape — 10,1 km
Klinika medyczna Panorama — 10,2 km
Centrum Ochrony Pingwinów SANCCOB — 10,3 km
Park Narodowy Table Mountain — 10,4 km
Najbliższe lotnisko to Kapsztad (CPT-Międzynarodowy port lotniczy Kapsztad) — 20,2 km
Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak bezpłatne parkowanie samodzielne. Do pokoju przylega taras, z którego roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia, jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Depozyt za Szkody: 1000 ZAR za pobyt
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 450 ZAR (w jedną stronę)
- Za wcześniejsze zameldowanie pobierana będzie opłata (zależy od dostępności)
- Opłata za późniejsze zameldowanie: 300 ZAR za zameldowanie od 18 do 0:30
- Za późniejsze wymeldowanie pobierana będzie opłata (zależy od dostępności)
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Obiekt jest sprzątany przez wyspecjalizowany personel.
- Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa Waters Edge 615 by CTHA
Adres
Waters Edge 615 by CTHA
Century Drive, Century City
7446
Century City, Kapsztad, Republika Południowej Afryki
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.
Zaufany przez podróżników na całym świecie
Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.









