




Hotel Rural El Refugio
Cruz de Tejeda, Tejeda, Hiszpania
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Hotel Rural El Refugio w mieście Tejeda, znajdziesz się 8,5 km od miejsca takiego jak Szczyt Las Nieves i 14,1 km od atrakcji takiej jak Skała Nublo. Hotel znajduje się 14,2 km od atrakcji takiej jak Rezerwat przyrody Barranco de Guayadeque i 20,7 km od miejsca takiego jak Park Narodowy Los Tilos de Moya. Poczuj się jak w domu w 10 pokojach, których wyposażenie to Telewizory Smart TV. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują bezpłatna woda butelkowana oraz sprzątanie na życzenie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Punkt widokowy Pico de la Gorra — 1,4 km
Winnica Bentayga — 3,3 km
Centrum Zdrowia Tejeda — 3,7 km
Muzeum Rzeźb Abrahama Cardenesa — 4 km
Dulceria Nublo — 4,1 km
Riscos de Tirajana — 8,3 km
Szczyt Las Nieves — 8,5 km
Muzeum Etnograficzne Domów Jaskiniowych w Artenara — 9,9 km
Biuro informacji turystycznej Rezerwatu Przyrody Roque Bentayga — 12,5 km
Skała Nublo — 14,1 km
Rezerwat przyrody Barranco de Guayadeque — 14,2 km
Bazylika Nuestra Señora del Pino — 18,4 km
Plaza Nuestra Señora del Pino — 18,4 km
Fuente Agria de Teror — 19,4 km
Stanowisko archeologiczne Risco Caídos — 19,8 km
Najbliższe lotnisko to Las Palmas (LPA-Gran Canaria) — 43,4 km
Udogodnienia biznesowe to biblioteka i automat. Do pokoju przylegają taras i ogród, z których roztacza się piękny widok. Dostępne są również takie udogodnienia rekreacyjne, jak sezonowy basen odkryty. Ten hotel oferuje również udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i automat. W obiekcie takim jak hotel do dyspozycji gości pozostają restauracja, a także kawiarnia. Zrelaksuj się po całym dniu w barze/salonie klubowym. Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 8 do 10:30 za opłatą.- Opłata za śniadanie na zamówienie: ok. 9.50 EUR za osobę
- Opłata za zwierzęta domowe: 10 EUR za zwierzę, za noc
- Zwierzęta asystujące nie podlegają opłatom
- Uroczysta kolacja: 20 EUR
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Zgodnie z krajowymi przepisami w tym obiekcie płatności gotówką nie mogą przekraczać limitu 1000 EUR. Aby uzyskać więcej informacji, należy się skontaktować z obiektem, używając informacji podanych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Basen sezonowy będzie otwarty w okresie: czerwiec 14 – wrzesień 30.
- Basen jest dostępny od 10 do 19.
- Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa Hotel Rural El Refugio
Adres
Hotel Rural El Refugio
Calle Cruz de Tejeda S/N
35328
Cruz de Tejeda, Tejeda, Hiszpania
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.











































