




Il Detto Casa Regina-Palmentieri
Castellammare Vucciria, Włochy
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie Il Detto Casa Regina-Palmentieri znajdziesz się w samym centrum miasta takiego jak Palermo, kroków od atrakcji takiej jak Via Roma i pięć minut piechotą od miejsca takiego jak Teatr Massimo. Apartament znajduje się 1,3 km od atrakcji takiej jak Katedra i 1,3 km od miejsca takiego jak Quattro Canti. Poczuj się jak w domu w 2 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to aneksy kuchenne (płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa). Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor płaskoekranowy — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejfy i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz sprzątanie raz na pobyt. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Regionalne muzeum archeologiczne — 0,1 km
Via Maqueda — 0,1 km
Via Roma — 0,2 km
Teatr Massimo — 0,2 km
Muzeum Risorgimento Vittorio Emanuele Orlando — 0,4 km
Rynek w Il Capo — 0,5 km
Quattro Canti — 0,6 km
Via Vittorio Emanuele — 0,6 km
Piazza Pretoria — 0,6 km
Rynek Vucciria — 0,7 km
Fontana Pretoria — 0,7 km
Pałac Belmonte Riso — 0,7 km
Piazza Bologni — 0,7 km
Ratusz w Palermo — 0,7 km
Molo Trapezoidale — 0,7 km
Najbliższe lotnisko to Palermo (PMO-Punta Raisi) — 31,3 km
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski: 4.00 EUR za osobę, za noc, do 4 nocy. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za parkowanie w okolicy: 20 EUR za dzień (656 stóp od obiektu)
- Opłata za późniejsze zameldowanie od 20 do 1
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Wszyscy goście wraz z dziećmi muszą być obecni w momencie zameldowania i okazać dowód tożsamości ze zdjęciem lub paszport.
- Zgodnie z krajowymi przepisami w tym obiekcie płatności gotówką nie mogą przekraczać limitu 5000 EUR. Aby uzyskać więcej informacji, należy się skontaktować z obiektem, używając informacji podanych w potwierdzeniu rezerwacji.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dzieci (do 2) do 2 lat, jeśli przebywają w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzystają ze znajdujących się w nim łóżek.
- Wszyscy goście przebywający w pokojach muszą być zarejestrowani w obiekcie.
Mapa Il Detto Casa Regina-Palmentieri
Adres
Il Detto Casa Regina-Palmentieri
12 Vicolo Palmentieri
90133
Castellammare Vucciria, Włochy
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.



















































