1 / 6

Podróże do Chorwacja

Sembo ma 20 lat doświadczenia w podróżowaniu do Chorwacji i dlatego może zaoferować najbardziej kompleksową ofertą kurortów i nocleg w tym fantastycznym miejscu. Dodatkowo, masz możliwość wyboru, czy chcesz pojechać samochodem w podróż lub zarezerwować bilet na lot w dowolnej z tanich linii lotniczych, które oferują loty do Puli, Zadaru, Splitu i Dubrownika.

O Chorwacja

Wspaniałe wakacje w kąpieliskach

Kraj ten ma fantastyczne wybrzeże z wspaniałymi kąpieliskami. Dodatkowo skarby kultury obrazujące starożytność na wielu etapach. Wystarczy wybrać z naszej oferty jeden z wielu hoteli i apartamentów wakacyjnych.

Niesamowite jedzenie

Chorwacka kuchnia pobudza nawet najbardziej wymagające podniebienia. Przygotuj się na duże ilości mięsa i ryb z grilla, prosciutto, słonego sera feta i lokalnie uprawianych warzyw z oliwą z oliwek. Wszystko to warto popić pysznymi chorwackimi winami.

Długi sezon

Do Chorwacji możesz odróżować już w maju. Już krótko przed weekendem majowym zazwyczaj większość hoteli i mieszkań wakacyjnych jest już otwarta. Ocean może być wciąż chłodny, ale słońce grzeje już intensywnie i można uniknąć wakacyjnych tłumów. Równie dobrze może to być również w październiku.

Mapa Chorwacja

Amelia avatar
Poznaj Amelię, naszą nową planistkę podróży