




Palazzo Rosso Stare Miasto
Poznań — centrum miasta, Polska
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak Palazzo Rosso Stare Miasto zamieszkasz w samym sercu miasta Poznań, bardzo blisko atrakcji takich jak Galeria Ego i Polski Teatr Tańca. Hotel znajduje się 0,6 km od atrakcji takiej jak Klasztor franciszkanów i 0,6 km od miejsca takiego jak Muzeum Narodowe w Poznaniu. Poczuj się jak w domu w 46 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: prysznic, bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy i biurka. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Galeria Ego — 0,1 km
Polski Teatr Tańca — 0,1 km
Fara Poznańska — 0,1 km
Muzeum Archeologiczne w Poznaniu — 0,1 km
Muzeum Powstania Wielkopolskiego — 0,2 km
Domki Budnicze — 0,2 km
Stary Rynek — 0,2 km
Muzeum Instrumentów Muzycznych — 0,2 km
Pręgierz w Poznaniu — 0,2 km
Waga Miejska — 0,3 km
Ratusz w Poznaniu — 0,3 km
Wielkopolskie Muzeum Niepodległości — 0,3 km
Muzeum Powstania Wielkopolskiego — 0,3 km
Rogalowe Muzeum — 0,3 km
Muzeum Historii Miasta Poznania — 0,3 km
Najbliższe lotnisko to Poznań (POZ-Ławica) — 7,4 km
Udogodnienia biznesowe to ekspresowe wymeldowanie, usługi pralni chemicznej oraz recepcja całodobowa. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę). Dostępna jest także taka usługa jak ograniczone parkowanie. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, pomoc w organizacji biletów/wycieczek oraz sala bankietowa. Pyszne posiłki oferuje restauracja Eatlia, a przekąski serwują miejsca takie jak kawiarnia. W obiekcie takim jak hotel do Twojej dyspozycji pozostaje obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy. Śniadania w formie bufetu są podawane w dni powszednie od 7 do 10, a w weekendy od 7:30 do 10:30 za opłatą.- Opłata za śniadanie w formie bufetu: ok. 65 PLN za osobę dorosłą i 35 PLN za dziecko
- Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 50 PLN za pojazd (w jedną stronę, maksymalna liczba miejsc: 4)
- Opłata za parkowanie w okolicy: 70 PLN za dzień (656 stóp od obiektu)
- Kaucja za zwierzęta domowe: 100 PLN za pobyt
- Opłata za zwierzęta domowe: 100 PLN za zwierzę, za dzień
- Zwierzęta asystujące nie podlegają opłatom
- Za późniejsze wymeldowanie pobierana będzie opłata (zależy od dostępności)
- Opłata za łóżko-dostawkę: 100.0 PLN za dzień
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dziecka do 6 lat lat, jeśli przebywa w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzysta ze znajdujących się w nim łóżek.
- Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa Palazzo Rosso Stare Miasto
Adres
Palazzo Rosso Stare Miasto
ul. Gołębia 6
61-834
Poznań — centrum miasta, Polska
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.


















































