




le Lac HOTEL KUSATSU
Kusatsu, Japonia
Opinie
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak le Lac HOTEL KUSATSU w mieście Kusatsu znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Jezioro Biwa i Centrum handlowe Aeon w Kusatsu. Hotel znajduje się 24,9 km od atrakcji takiej jak Targ Nishiki i 25,3 km od miejsca takiego jak Wieżowiec Kyoto Tower. Poczuj się jak w domu w 74 klimatyzowanych pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i bidety. Udogodnienia obejmują biurka i czajnik elektryczny oraz sprzątanie codziennie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Centrum handlowe Aeon w Kusatsu — 6,3 km
Jezioro Biwa — 6,5 km
Miejskie Muzeum Nauki w Otsu — 8,2 km
Świątynia Ishiyama-dera — 9,5 km
Muzeum Jeziora Biwa — 9,7 km
Port Otsu — 11,5 km
Jezioro Biwa Canal — 11,5 km
Ogród Biwako Otsukan — 13,5 km
Chram Omi — 14,3 km
Muzeum Sztuki Sagawa — 14,5 km
Centrum handlowe Pieri Moriyama — 15,9 km
Mitsui Outlet Park — 16,9 km
Onsen w Ogoto — 20,9 km
Muzeum Miho — 21,7 km
Muzeum Opowieści o Księciu Promienistym — 22,1 km
Najbliższe lotniska to:
Osaka (ITM-Itami) — 63,7 km
Kobe (UKB) — 97,6 km
Osaka (KIX-Międzynarodowy port lotniczy Kansai) — 112,8 km
- Opłata za śniadanie w formie szwedzkiego stołu: ok. 550 JPY za osobę dorosłą i 550 JPY za dziecko
- Opłata za wcześniejsze zameldowanie: 1000 JPY
- Opłata za późniejsze wymeldowanie: 1000 JPY (zależy od dostępności)
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dzieci do 5 lat, jeśli przebywają w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzystają ze znajdujących się w nim łóżek.
- Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki wymaga od wszystkich gości zagranicznych podania numeru paszportu i obywatelstwa w momencie dokonywania rezerwacji w jakimkolwiek obiekcie hotelowym (zajazd, hotel, motel itp.). Ponadto właściciele obiektów hotelowych są zobowiązani do wykonania kserokopii paszportów wszystkich zarejestrowanych gości i przechowywania ich w formie papierowej.
Mapa le Lac HOTEL KUSATSU
Adres
le Lac HOTEL KUSATSU
Higashi-kusatsu 2-1-40
525-0033
Kusatsu, Japonia
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.























