




The View Rabat
Hay Riad, Rabat, Maroko
Opinie
Udogodnienia hotelowe
W czasie pobytu w obiekcie takim jak The View Rabat znajdziesz się w samym centrum miasta Rabat, 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Stadion Księcia Moulay Abdellaha i British Council w Rabacie. Hotel (w stylu luksusowym) znajduje się 4,4 km od atrakcji takiej jak Mega Mall Rabat i 4,6 km od miejsca takiego jak Park Forêt Hilton. Poczuj się jak w domu w 145 pokojach, których wyposażenie to minibar i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Prywatna łazienka — wyposażenie: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz sejfy i zestawy do parzenia kawy i herbaty. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.
Park zoologiczny w Rabacie — 3 km
Stadion Olimpijski w Rabacie — 3,2 km
Stadion Księcia Moulay Abdellaha — 3,5 km
British Council w Rabacie — 3,6 km
Uniwersytet im. Mohammeda V — 4 km
Mega Mall Rabat — 4,6 km
Park Forêt Hilton — 4,9 km
Stadion Księcia Moulay El Hassana — 5,8 km
Royal Golf Dar Es Salam — 7,2 km
Centrum Arribat — 7,4 km
Stadion Al Barid — 7,5 km
Jardin d'Essais Botaniques (ogród botaniczny) — 7,7 km
Pałac Królewski — 7,9 km
Biblioteka Narodowa Królestwa Maroka — 8,1 km
Brama Bab Rouah — 8,2 km
Najbliższe lotniska to:
Rabat Salé (RBA) — 17,7 km
Casablanca (CMN-Port lotniczy im. Mohammeda V) — 108,9 km
W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:
- Podatek miejski: 3.66 EUR za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.
Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.
- Opłata za śniadanie w formie bufetu: ok. 24.00 EUR za osobę
Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.
- Opłat za pokój nie pobiera się od dziecka do 12 lat lat, jeśli przebywa w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzysta ze znajdujących się w nim łóżek.
- W zależności od dostępności istnieje możliwość rezerwacji pokoi połączonych/sąsiadujących. Pokoje połączone/sąsiadujące można zarezerwować, kontaktując się bezpośrednio z obiektem, używając numeru umieszczonego na potwierdzeniu rezerwacji.
- Dostępne bezkontaktowe wymeldowanie.
Mapa The View Rabat
Adres
The View Rabat
Avenue Annakhil, Hay Riad
10100
Hay Riad, Rabat, Maroko
Dlaczego wybrać Sembo
Niezrównana wartość i elastyczność
Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.
Zaufanie podróżnych na całym świecie
Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.
Łatwe planowanie podróży
Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.
Podróżuj po swojemu
Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.













































