1 / 42

Podróże do Austria

Od dawna już modne jest spędzanie wakacji latem w Austrii. Wyeliminowanie stresu i pośpiechu życia, odprężenie i piękne górskie wioski. Złóż wizytę w stolicy: w Wiedniu, podziwiany za architekturę miasta i muzeum. Salzburg - Dom narodzin Mozarta i Innsbruck słynący ze Złotego Dachu. W Austrii można spędzić naprawdę urozmaicone wakacje.

O Austria

Road Trip to doskonały sposób na poznanie tego kraj. Jego wzniosłe góry i jeziora alpejskie otoczone przepiękną przyrodą. Wiedeń odziwiany za architekturę miasta i muzeum. Salzburg - Dom narodzin Mozarta i Innsbruck słynący ze Złotego Dachu. Skorzystaj z okazji, aby doświadczyć kulinarnych specjałów oferujowanych przez Austrię i smacznego wina. Przeżyj austriacką gościnność.

Odkryj wysokie alpejskie szlaki piesze, przytulny Gasthof. Skorzystaj z wycieczki na rowerze lub konno. Istnieje wiele jezior z cudownie czystą wodą, ale także wiele dobrze zorganizowanych basenów krytych i odkrytych, często w obozie letnim.

Mnóstwo pól golfowych. Spróbuj sił na bungee, w canyoningu (górski potok) lub raftingu. Żeglarstwo, surfing, nurkowanie. Możesz również jeździć na nartach w lecie, osiem lodowców czeka!

Prowincje Tyrol i Salzburg są łatwo dostępne z północy samochodem. Tutaj znajdziesz wiele pięknych dolin i górskich wiosek. Oferujemy również noclegi w okolicach miast Innsbruck, Salzburg, Wiednia i Graz. Wszystko warte odwiedzenia.

Mapa Austria

Popularne miejsca pobytu w Austria

Popularne regiony

Amelia avatar
Poznaj Amelię, naszą nową planistkę podróży