1 / 58

The Frederick House Hotel

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

W pobliżu: Zamek w Edynburgu



Udogodnienia hotelowe

Internet
Czajnik
Ekspres do kawy
Telewizor
Sejf
Suszarka do włosów
Żelazko
Żelazko i deska do prasowania
Wanna lub prysznic
Palenie zabronione
Zwierzęta nie dozwolone
Prysznic
Biurko

W czasie pobytu w obiekcie takim jak The Frederick House Hotel znajdziesz się w samym centrum miasta Edynburg bardzo blisko atrakcji takiej jak George Street i 13 minut spacerem od miejsca takiego jak Zamek w Edynburgu. Dom gościnny znajduje się 1,2 km od atrakcji takiej jak Royal Mile i 0,3 km od miejsca takiego jak Princes Street. Poczuj się jak w domu w 44 pokojach, których wyposażenie to telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: wanna połączona z prysznicem i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują biurka i zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz sprzątanie codziennie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.

George Street — 0,1 km
Assembly Rooms (sala konferencyjna) — 0,1 km
Princes Street — 0,3 km
Princes Street Gardens — 0,3 km
St. Andrew Square — 0,5 km
Charlotte Square — 0,5 km
Georgian House — 0,5 km
Szkocka Galeria Narodowa — 0,6 km
Pomnik Scotta — 0,6 km
Johnnie Walker Princes Street — 0,7 km
St James Quarter — 0,8 km
Muzeum Pisarzy — 0,8 km
The Hub — 0,8 km
Camera Obscura and World of Illusions — 0,8 km
Gorzelnia Edinburgh Gin — 0,9 km

Najbliższe lotnisko to Port lotniczy Edynburg (EDI) — 14,1 km

Udogodnienia biznesowe to usługi pralni chemicznej, recepcja całodobowa oraz personel wielojęzyczny. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek. Śniadanie na zamówienie jest podawane codziennie od 7:30 do 11:30 za opłatą. Ten hotel otrzymał oficjalną ocenę gwiazdkową organizacji VisitScotland, będącej Narodową Organizacją Turystyczną Szkocji.
  • Opłata za śniadanie na zamówienie: ok. 15.00 GBP za osobę dorosłą i 15.00 GBP za dziecko

Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.

  • Opcje płatności bezgotówkowej dostępne w przypadku każdej transakcji.
  • Dostępne bezkontaktowe zameldowanie i bezkontaktowe wymeldowanie.

Mapa The Frederick House Hotel

Adres

The Frederick House Hotel

42 Frederick Street

EH2 1EX

Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania

Dlaczego wybrać Sembo

Niezrównana wartość i elastyczność

Zdobądź najlepsze oferty dzięki naszej gwarancji dopasowania cen i wybierz opcje płatności, które spełniają Twoje potrzeby. Akceptujemy wszystkie główne metody płatności dla bezpiecznej i łatwej transakcji.

Zaufany przez podróżników na całym świecie

Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Sembo jest częścią globalnie zaufanej grupy Stena. Jesteśmy uznawani za naszą wiedzę specjalistyczną i wspierani przez czołowe akredytacje w branży, szczególnie w podróżach samochodowych.

Łatwe planowanie podróży

Zaplanuj swoją podróż szybko za pomocą naszego prostego systemu rezerwacji. Użyj Amelii, naszego AI Trip Planner, aby porównać ceny i znaleźć najlepsze oferty, z bezpieczeństwem naszego planu ochrony pakietu.

Podróżuj po swojemu

Wybierz spośród szerokiej gamy hoteli, linii lotniczych, wynajmu na wakacje i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczność i zrównoważone opcje podróżowania, dzięki czemu możesz podróżować tak, jak lubisz.