1 / 56

The B & B Blackpool

Północne Wybrzeże, Blackpool, Anglia, Wielka Brytania

W pobliżu: Plaża North Shore w Blackpool



Opinie

8.6 / 10z 224 ocen
Czystość8.6 / 10
Komfort8.6 / 10
Udogodnienia8.4 / 10
Obsługa9.4 / 10
Stan8.4 / 10

Udogodnienia hotelowe

Internet
Telewizor
Przyjazny zwierzętom
Sejf
Telewizja kablowa lub satelitarna
Mikrofalówka
Wanna lub prysznic
Palenie zabronione
Prysznic
Zamrażarka

The B & B Blackpool znajduje się w mieście Blackpool (North Shore), 15 minut piechotą od atrakcji takich jak Winter Gardens i Blackpool Illuminations. Pensjonat B&B znajduje się 0,9 km od atrakcji takiej jak Plaża w Blackpool i 0,9 km od miejsca takiego jak Molo North Pier. Poczuj się jak w domu w 10 pokojach, których wyposażenie to kuchenka mikrofalowa. Wyposażenie łóżek to Select Comfort. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem, a telewizja kablowa — rozrywkę. Wyposażenie łazienki: prysznic i bezpłatne przybory toaletowe. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.

Funny Girls — 0,3 km
Biblioteka Centralna Blackpool — 0,5 km
Mecca Bingo — 0,5 km
Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze w Blackpool — 0,8 km
Winter Gardens — 0,9 km
Opera — 0,9 km
Grand Theatre w Blackpool — 0,9 km
Blackpool Illuminations — 0,9 km
Plaża w Blackpool — 0,9 km
Molo North Pier — 0,9 km
Centrum handlowe Houndshill — 1 km
Wieża w Blackpool — 1 km
Sala balowa Wieży Blackpool — 1 km
Teatr Północne Molo — 1,3 km
Park rozrywki „Wyspa koralowa” — 1,3 km

Udogodnienia biznesowe to przechowalnia bagażu, sejf w recepcji oraz szafki. Dostępne udogodnienia to bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu i pomoc w organizacji biletów/wycieczek. Śniadanie angielskie jest podawane codziennie od 9 do południa za opłatą.

W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:

  • Depozyt w gotówce za Szkody: 20.00 GBP za pobyt

Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.

  • Opłata za śniadanie angielskie: ok. 7.50 GBP za osobę dorosłą i 5.00 GBP za dziecko
  • Opłata za parkowanie w okolicy: 7.00 GBP za dzień
  • Opłata za zwierzęta domowe: 15.00 GBP za zwierzę, za noc
  • Zwierzęta asystujące nie podlegają opłatom
  • Opłata za późniejsze zameldowanie: 15.00 GBP za zameldowanie od 21 do 7:30
  • Opłata za ręczniki: 1.49 GBP za osobę, za pobyt (goście mogą też przywieźć własne)

Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom.

Mapa The B & B Blackpool

Adres

The B & B Blackpool

19 Cocker St

FY1 2BY

Północne Wybrzeże, Blackpool, Anglia, Wielka Brytania

Dlaczego wybrać Sembo

Niezrównana wartość i elastyczność

Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.

Zaufanie podróżnych na całym świecie

Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.

Łatwe planowanie podróży

Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.

Podróżuj po swojemu

Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.