1 / 30

Yamaboushi

Hitoegane, Takayama, Japonia

W pobliżu: Onsen Fukuji



Udogodnienia hotelowe

Klimatyzacja
Internet
Parking
Telewizor
Sejf
Suszarka do włosów
Palenie dozwolone
Zwierzęta nie dozwolone
Kominek

W czasie pobytu w obiekcie takim jak Yamaboushi w mieście Takayama znajdziesz się 10 minut samochodem od atrakcji takich jak Kolejka linowa Shin-Hotaka i Onsen Fukuji. Ryokan znajduje się 3 km od atrakcji takiej jak Stacja Drogi - Gorące Źródła Okuhida Gokamitakara i 3,2 km od miejsca takiego jak Onsen Shin-Hotaka. Poczuj się jak w domu w 10 pokojach, których wyposażenie to lodówka i telewizor płaskoekranowy. Bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu zapewni łączność ze światem. Wyposażenie łazienki: bezpłatne przybory toaletowe i suszarki do włosów. Udogodnienia obejmują sejfy oraz sprzątanie codziennie. Odległości są podane z dokładnością do 0,1 kilometra.

Onsen Fukuji — 1,5 km
Stacja Drogi - Gorące Źródła Okuhida Gokamitakara — 3,1 km
Onsen Shin-Hotaka — 3,2 km
Onsen w Hirayu — 6,2 km
Gorące Źródła na Ulicy Alpes — 7,7 km
Ośrodek Narciarski Hirayu Onsen — 8,1 km
Wodospad Hirayuotaki — 9,1 km
Wodospad Hirayu — 9,3 km
Kolejka linowa Shin-Hotaka — 9,5 km
Taras widokowy stacji Nishihotakaguchi — 11,7 km
Park Narodowy Chubu-Sangaku — 11,9 km
Ośrodek narciarski Hokunokidaira — 17,2 km
Staw Taisho — 17,5 km
Góra Yake — 19,6 km
Most Tashiro — 20,1 km

Najbliższe lotniska to:
Nagoja (NKM-Komaki) — 201,4 km
Nagoja (NGO-Międzynarodowy port lotniczy Chubu Centrair) — 243,7 km

Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne. Ten ryokan oferuje udogodnienia takie jak wyznaczone miejsca dla palących.

W obiekcie należy dokonać następujących opłat. Opłaty mogą obejmować obowiązujące podatki:

  • Podatek miejski może zostać pobrany w obiekcie. Wynosi on od 100 do 10 000 JPY na osobę za noc na podstawie ceny pokoju za noc. Mogą mieć zastosowanie zwolnienia z podatku. W przypadku dalszych pytań należy skontaktować się z obiektem, korzystając z danych zawartych w potwierdzeniu rezerwacji.
  • Podatek miejski: 150.00 JPY za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 13 roku życia.

Wszystkie opłaty podane przez obiekt zostały uwzględnione.

  • Japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki wymaga od wszystkich gości zagranicznych podania numeru paszportu i obywatelstwa w momencie dokonywania rezerwacji w jakimkolwiek obiekcie hotelowym (zajazd, hotel, motel itp.). Ponadto właściciele obiektów hotelowych są zobowiązani do wykonania kserokopii paszportów wszystkich zarejestrowanych gości i przechowywania ich w formie papierowej.
  • W niektórych hotelach goście z tatuażami nie mogą korzystać z ogólnodostępnych stref kąpielowych.

Mapa Yamaboushi

Adres

Yamaboushi

832 Hitoegane

506-1432

Hitoegane, Takayama, Japonia

Dlaczego wybrać Sembo

Niezrównana wartość i elastyczność

Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i wybierz sposób płatności dopasowany do Twoich potrzeb. Akceptujemy wszystkie popularne metody płatności, aby zapewnić bezpieczne i wygodne transakcje.

Zaufanie podróżnych na całym świecie

Od ponad 30 lat Sembo jest częścią renomowanej grupy Stena. Jesteśmy cenieni za doświadczenie i niezawodność, a nasze usługi potwierdzają wiodące akredytacje branżowe – zwłaszcza w zakresie podróży samochodowych.

Łatwe planowanie podróży

Zaplanuj swoją podróż w kilka chwil dzięki naszemu prostemu systemowi rezerwacji. Skorzystaj z Amelii – naszego inteligentnego asystenta podróży – aby porównać ceny, odkryć najlepsze oferty i cieszyć się spokojem dzięki ochronie pakietu.

Podróżuj po swojemu

Wybieraj spośród setek hoteli, linii lotniczych, domów wakacyjnych i atrakcji. Nasza platforma oferuje elastyczne i ekologiczne opcje podróży, dzięki którym możesz odkrywać świat tak jak lubisz.