Miejsce

search
Dokąd chcesz pojechać?
Kiedy chcesz pojechać?
Podróżni  

Rozrywka w paryskim Disneylandzie® 

 

Specjalne pakiety mogą być zarezerwowane tylko podczas pobytu w jednym z hoteli Disneya®. Rezerwacje w Sembo należy zrobić telefonicznie pod numerem +48 58 660-58-88.

 

Shows Buffalo 950X400

Buffalo Bill's Wild West Show

Niezapomniane przeżycia w czasie występu Wild West Buffalo Bill, z indianami, kowbojami i końmi.
W odpowienim klimacie można zjeść obiad Texas (w tym napoje woda, napoje gazowane lub piwo), korzystając ze specjalnych naczyń i sztućców. a na pamiątkę można dostać kapelusz kowbojski ze swoim zdjęciem.
Spektakl trwa około 1,5 godziny i odbywa się w Disney® Village, rozpoczęcie o godzinie 18:30 lub 21:30. Istnieje możliwość wykupienia lepszych miejsc (kategoria 2). Drink powitalny w cenie.

 

Kategoria 2

Dorosły: od 320:-

Dziecko 3-11 lat: od 268:-

Kategoria 1

Dorosły: od 254:-

Dziecko: 3-11 lat: od 198:-

Shows Cowboyrestaurant 950X400

Herbatka albo lunch

Zapraszamy na muzyczny obiad z bohaterami Disneya w Cowboy Cookout Barbecue. Postacie Disneya wraz z bohaterami z Dzikiego Zachodu będa Was zabawiać swoim towarzystwem. W cenie menu dla dorosłego: przystawka, danie główne, deser i napój. Menu dla dzieci: przystawka, danie główne, deser, napój i niespodzianka.

A trochę później już w godzinach popołudniowych istnieje możliwość uczestniczenia w "Tea Party". Będą serwowane babeczki, ciasteczka, rogaliki i słodycze, a do tego kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i ... niespodzianka!

 

Lunch

Dorosły: od 110:-

Dziecko 3-11 lat: od 55:-

Tea Party

Dorosły: od 80:-

Dziecko: 3-11 lat: od 58:-

Zarezerwuj u nas swoje urodzinowe ciacho!

Teraz możesz zaplanować w Disneylandzie swoją imprezę urodzinową. zamów pyszny tort urodzinowy dla 6-8 osób. Ciasto jest serwowane w jednej z restauracji w parku Disney Village lub w hotelu. O szczegółach dowiesz się po przyjeździe w recepcji. Napoje będą płatne na miejscu. Tort można zamówić wcześniej, jeśli zatrzymasz się w jednym z hoteli Disneya.

 

Koszt za ciasto od 88:-