Zawsze najniższe ceny biletów promowych

Wybierasz się do Skandynawii? Zacznij urlop od przyjemnego wypoczynku podczas podróży promem. Na pokładzie czekają na Ciebie restauracje, sklepy a często również bary i dyskoteki. Sam możesz wybrać, która linia promowa najbardziej Ci odpowiada.

Jeżeli zarezerwujesz jednocześnie nocleg i bilety promowe, zawsze uzyskasz najniższą możliwą cenę za przejazd promem Stena Line.

Oslo - Frederikshavn

Frederikshavn - Oslo

Czas rejsu: 8 godz. 30 min.

Stenaline

Przez Danię do Norwegii? Czemu nie! Wszystko jedno, czy Twoim celem podróży jest Oslo, czy słynne norweskie fjordy i górskie krajobrazy. Płynąc promem z Fredriskhavn zdążysz naprawdę wypocząć. Podróż promem Stena Saga wprawi całą rodzinę w dobry nastrój. Na dzieci czeka wiele zabaw i atrakcji, dorośli mogą zrobić zakupy w sklepie lub zrelaksować się w nowym centrum Spa. A na głodnych czeka restauracja z daniami z karty i rodzinny bufet. Przez cały ten czas samochód stoi bezpiecznie zaparkowany na pokładzie samochodowym.

Göteborg - Frederikshavn

Göteborg - Frederikshavn

Czas rejsu: 3 godz. 15 min.

Stenaline

Wygodny sposób dotarcia do północnej Jutlandii. Możesz popłynąć do Szwecji z Gdyni, przejechać 370 km do Göteborga i odpocząć płynąc promem do Danii. Na pewno zdążysz zjeść smaczny obiad, zrobić zakupy w sklepie albo opalić się na pokładzie słonecznym. Na dodatek wypływając ze Szwecji czekają Cię fantastyczne widoki na archipelag szkierowy. Po około 3 godzinach jesteś na miejscu w Fredrikshavn, skąd już blisko do Skagen lub na szerokie plaże duńskiego wybrzeża Morza Północnego.

Varberg - Grenå

Varberg - Grenå

Czas rejsu: 4 godz.15 min.

Stenaline

Wybierając tę linię dotrzesz do Legolandu bez pokonywania zbędnych kilometrów. Przepłyń z Gdyni do Karlskrony, przejedź 300 kilometrów po dobrych szwedzkich drogach i odpocznij 4 godziny na pokładzie Stena Nautica. Z Grenå do Billund, gdzie znajduje się LEGOLAND®, jest już blisko, a  spędzając urlop z dziećmi nie wolno przegapić tego fantastycznego parku rozrywki. Sam prom pozwoli dzieciom się wybiegać, podczas gdy rodzice mogą przez ten czas sprawdzić specjalne oferty w sklepie, zjeść obiad w restauracji albo napić się kawy z widokiem na morze.

Göteborg - Kiel, Stena scandinavica

Kilonia - Göteborg

Czas rejsu: 13 godz. 30 min.

Stenaline

Najwygodniejszy sposób dotarcia do zachodniej Szwecji, jeśli odpowiada Ci wyjazd z Kilonii. Rejs trwa całą noc, dzięki czemu zdążysz się dobrze wyspać, zanim powita Cię Göteborg. Nie musisz jechać samochodem setki kilometrów i jesteś już blisko Oslo. Na pokładzie nowoczesnych promów  Stena Germanica och Stena Scandinavica czekają na Ciebie wygodne kabiny, restauracje, kawiarnia, bar, sklep i pokład otwarty. W cenie biletu zachód słońca nad morzem i fantastyczne widoki na szwedzki archipelag.

Rostock - Trelleborg

Rostock - Trelleborg

Czas rejsu: rejsy dzienne 6 godz., rejsy nocne 7 godz. 30 min.

Stenaline

Do portu w Rostocku dojedziesz przez Niemcy autostradą. Dzięki temu łatwo i szybko dotrzesz na miejsce. Promy z Rostocku do Trelleborga odpływają rano, po południu  i wieczorem. Podczas 6 godzin na promie zdążysz coś zjeść, zrobić zakupy i wypocząć przed dalszą drogą. Rejsy nocne są dłuższe, dzięki czemu masz czas się wyspać, zanim rano wyruszyć w dalszą trasę przez Szwecję. Sam wybierasz najbardziej odpowiadającą Ci godzinę wypłynięcia.

Trelleborg - Sassnitz

Sassnitz - Trelleborg

Czas rejsu: 4 godz.

Stenaline

Prom z Sassnitz (Mukran) do Trelleborga to najkrótsza i najszybsza droga do Szwecji. Zacznij urlop od wypoczynku na pokładzie słonecznym, obiadu w restauracji i zakupów w sklepie. Rejs trwa zaledwie 4 godziny a przypływając do Trelleborga masz już bardzo blisko do Malmö i Kopenhagi. 

Karlskrona - Gdynia

Gdynia - Karlskrona

Czas rejsu: 10 godz.30 min.

Stenaline

Na promach płynących z Gdyni do Karlskrony możesz się naprawdę zrelaksować. Oprócz wygodnych kabin na pokładzie znajdziesz kilka różnych restauracji, bary, dyskotekę z dużym parkietem tanecznym, dobrze zaopatrzony sklep i centrum Spa.

Hoek van Holland - Harwich, Stena Hollandica

Hoek van Holland – Harwich

Czas rejsu: od 6 godz. 45 min.

Stenaline

Prom z Hoek van Holland do Harwich International Port zabierze Cię prosto z Holandii do pd. Anglii. Promy odpływają 2 razy dziennie, do wyboru masz rejs dzienny lub nocny. Dwa nowe „superpromy”  Stena Hollandica i Stena Britannica oferują luksusowy wypoczynek, restauracje, bary, kino i inne atrakcje.

Cairnryan – Belfast, Stena Superfast VIII

Cairnryan – Belfast

Czas rejsu: 2 godz. 15 min.

Stenaline

Belfast nie ma charakteru metropolii i dzięki swojej fascynującej historii i pięknemu położeniu miedzy górami a morzem jest bardzo popularnym celem wyjazdów turystycznych. Wybierając linię z Cairnryan masz okazję popłynąć największymi promami, jaki kiedykolwiek kursował pomiędzy Szkocją a północną Irlandią: Stena Superfast VII i Stena Superfast VIII. Te bliźniacze jednostki pokonują całą trasę w niewiele ponad 2 godziny a do wyboru masz do 6 odejść dziennie.

Liverpool – Belfast, Stena Mersey

Liverpool – Belfast

Czas rejsu: od 8 godz.

Stenaline

Belfast nie ma charakteru metropolii i dzięki swojej fascynującej historii i pięknemu położeniu miedzy górami a morzem jest bardzo popularnym celem wyjazdów turystycznych. Promy Stena Lagan i Stena Mersey łączą środkową Anglię z Północną Irlandią pływając z Liverpoolu do Belfastu. Podróż trwa około 8 godzin i możesz wybierać pomiędzy rejsem dziennym lub nocnym. Obsługa promu zadba o wszystkie Twoje potrzeby – zarówno w nocy, kiedy możesz się wyspać i rano od razu rozpocząć odkrywanie Belfastu, jak i w dzień, kiedy masz czas na relaks i wypoczynek. 

Holyhead – Dun Laoghaire, Stena Explorer fastcraft

Holyhead – Dun Laoghaire

Czas rejsu: 3 godz. 15 min. (katamaran HSS 2 godz. 20 min.)

Stenaline

Popłyń szybkim katamaranem HSS Stena Explorer z Holyhead do Dun Laoghaire. Do celu dotrzesz w 2 godziny i 20 minut, lądując zaledwie 11 km do centrum Dublina. Warto zatrzymać się chwilę w Dun Laoghaire, samo miasteczko oferuje wiele atrakcji i jest świetnym miejscem na zakupy. A potem jest już blisko do Dublina lub na słoneczne wybrzeże pd-wsch. Irlandii.

Holyhead – Dublin Port, Stena Nordica

Holyhead – Dublin Port

Czas rejsu: 3 godz. 15 min. (katamaran HSS 2 godz. 20 min.)

Stenaline

Superferries Stena Adventurer i Stena Nordica zabiorą Cię z Holyhead do Dublina. W stolicy Irlandii jest wiele zabytków i ciekawych muzeów, miasto słynie poza tym ze swojego ciemnego piwa. Dublin ma również dużo do zaoferowania entuzjastom zakupów – od małych butików po domy towarowe i sklepy znanych marek.

Fishguard - Rosslare, Stena Europe

Fishguard - Rosslare

Czas rejsu: 3 godz. 30 min.

Stenaline

Jeśli wybierasz się na wakacje samochodem do Irlandii, najkrótsza droga prowadzi przez Fishguard i dalej promem Stena Europe Superferry do Rosslare. Odkryj uroki Zielonej Wyspy albo zatrzymaj się w samym Rosslare, popularnej i sympatycznej miejscowości nadmorskiej z wyśmienitą plażą uhonorowaną Błękitną Flagą. Terminal promowy Rosslare Harbour jest drugim co do wielkości portem pasażerskim w Irlandii.