» Francja
Francja

Francja

Zimowe Szaleństwo!

Wyszukaj i zarezerwuj

search

Francja

Sembo przygotowało również ofertę noclegową dla wszystkich spragnionych wypoczynku i uwielbiających zimowe szaleństwo na stokach.

Z europejskich kurortów narciarskich szczególnie prestiżowe wydają się te położone we Francji, które tak samo chętnie odwiedzają weekendowi miłośnicy narciarstwa, pasjonaci i celebryci. Każdy też znajdzie we Francji miejsce odpowiednie dla siebie, niezależnie od tego, w jakim stopniu opanował sztukę jazdy na nartach lub desce.

W ofercie Sembo znaleźć można miejsca noclegowe o wysokim standardzie i jednocześnie w dobrych cenach, w różnych miejscowościach Francji. Planując wyjazd na narty, można śmiało decydować się więc na wypoczynek m.in. w Trzech Dolinach czy zdecydowanie bardziej prestiżowym, mającym olimpijskie tradycje Chamonix. Te tradycje to jednak nie wszystko. W Chamonix działa najwyżej położona kolejka linowa na świecie Aigulle du Midi, a atrakcją samą w sobie jest już możliwość podziwiania majestatycznego Mont Blanc, najwyższego szczytu w Europie. Podziwiać nie tylko zresztą podczas samego szusowania, ale np. również i zza okien restauracji Le Brévent.

Świetnie przygotowane stoki, piękne krajobrazy, nowoczesna infrastruktura to jednak wciąż nie wszystkie atrakcje. Po godzinach również można doskonale i w przyjemny sposób zorganizować sobie czas. Atmosfera typowa dla narciarskich kurortów pozwala odpocząć od typowej miejskiej codzienności, kameralne restauracje, kawiarnie, usługi SPA i odnowy biologicznej to już właściwie standard we francuskich ośrodkach narciarskich, co wręcz gwarantuje udany urlop zimą.

Dowiedz się więcej

Ukryj

Pokaż mapę