» Holandia
Holandia

Holandia

Tu trzeba być!

Wyszukaj i zarezerwuj

search

Holandia

Sembo ma do zaoferowania noclegi w Holandii, zarówno w mniejszych i tych największych miastach, wszystkie jednak starannie wyselekcjonowane, o wysokim standardzie i w atrakcyjnych cenach.

Holandię, kraj tulipanów i wiatraków, docenić powinni przede wszystkim ci, którzy lubią zwiedzać. W pierwszej kolejności odwiedzić powinni Amsterdam i Rotterdam. Stołeczny Amsterdam przypadnie do gustu miłośnikom malarstwa. W mieście działa Muzeum Van Gogha z imponującą kolekcją obrazów mistrza. Atrakcją miasta jest także słynne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's. Warte uwagi jest również Muzeum Narodowe Rijkmuseum. Z kolei nie tylko kobietom z pewnością spodoba się szlifiernia diamentów, w której zakupić można również wyroby z tych chyba najpiękniejszych szlachetnych kamieni. Po zmroku zaś koniecznie przespacerować się trzeba słynną dzielnicą Czerwonych Świateł.

Z kolei Rotterdam to jedno z bardziej popularnych miast wśród miłośników clubbingu. Nowoczesne kluby o futurystycznym wystroju, doceniani na całym świecie didżeje i niepowtarzalny klimat tych miejsc powinien zadowolić nawet bardzo wybrednych miłośników dobrej zabawy.

Urok typowo zachodnioeuropejskich miast posiada również Haga, a wielkie Eindhoven dodatkowo może zainteresować fanów piłki nożnej. To jednak wciąż nie wszystkie atrakcje Holandii. Z pewnością ignorować nie wypada holenderskiej prowincji z wiatrakami i kolorowymi polami kwiatów. Ten widok to właściwie typowo holenderski krajobraz, który jest praktycznie znakiem rozpoznawczym kraju. Koniecznie posmakować też trzeba wyjątkowych holenderskich serów, które zakupić można na jednej z licznych farm serowarskich.

Dowiedz się więcej

Ukryj

Pokaż mapę