Disneyland® Paris

Disneyland® Paryż

Jedź z nami do Disneylandu i skorzystaj z wielu atrakcyjnych ofert. Wybierz swój hotel obok Disneylandu® w najlepszej cenie
Czytaj więcej...

Disneyland® Paris oferuje świat pełen przygód i wspomnienia na całe życie. To tutaj możesz spotkać swoje ulubione postacie z bajek Walta Disneya i zobaczyć jeden z najbardziej spektakularnych pokazów Fox and Friends, polecany zarówno dużym jak i małym widzom. Dlatego właśnie każdego roku przyjeżdżają tu miliony turystów.
Niektóre z naszych hoteli znajdują się niedaleko parku rozrywki, ale w razie czego oferujemy również bezpłatny transfer między hotelem a Disneylandem®.
W naszej ofercie znajdują się tylko starannie wybrane obiekty. Poza tym w naszych specjalnych pakietach pokaz Buffalo Bill Wild West Show oraz obiad i kolacja w kawiarni Café Mickey, w której możesz spotkać Myszkę Mickey, Minnie, Pluto i Kaczora Donalda.Te opcje dostępne są tylko podczas pobytu w jednym z naszych hoteli tematycznych. Obecnie oferujemy siedem takich ekskluzywnych obiektów. Hotele tematyczne cieszą się dobrą opinią wśród turystów i mają niepowtarzalny klimat.

Zaplanuj sobie wyjazd z Sembo, a my zadbamy o wszystkie szczegóły i zapewnimy Twojej rodzinie niezapomniane wspomnienia z wizyty w Disneylandzie® w Paryżu!

 

Jak chcesz podróżować?

Lot
LOTZ nami możesz wyszukiwać lotów z ponad 100 linii lotniczych. Wybierz datę i godzinę i leć bezpiecznie na wymarzone wakacje!
Auto
WYNAJMIJ SAMOCHÓD - Wynajmij samochód i elastycznie spędzaj czas na wakacjach! Rezerwacja auta przed wyjazdem na wakacjach jest nie tylko wygodniejsza, ale również dużo tańsza!
Prom
PROMOferujemy aż 20% taniej na przejazd promem kupowany razem z noclegiem! Śpij w domku, hotelu lub w mieszkaniu, zniżka i tak Ci się doliczy!