» Wyspy Kanaryjskie
Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie

Na Wyspy Kanaryjskie możesz podróżować cały rok!

Wyszukaj i zarezerwuj

search

Wyspy Kanaryjskie

Podróż z Sembo na Wyspy Kanaryjskie to niezapomniane wakacje na plaży. Tutaj znajdziesz szeroki wybór specjalnie wybranych mieszkań i hoteli na Gran Canaria, Teneryfie, Fuerteventurze i Lanzarote! Tu dostajesz wszystko: dobrą lokalizację w niskiej cenie!

Wyspy Kanaryjskie mają wszystko, co potrzebne do udanego wypoczynku! Tutaj są przeróżne plaże, sklepy, dobre restauracje, gorące nocne życie, pola golfowe, muzea, szlaki turystyczne i przyjaźni ludzie, niezależnie od tego, którą wyspę wybierzesz! Tutaj można opalać się i pływać przez cały rok w niemal doskonałym klimacie. Wybierz zakwaterowanie w apartamencie lub hotelu. Chyba, że ulegniesz pokusie, aby wynająć dom?

Dużo ładnych plaż

Plaża to jest chyba to, o czym większość z nas myśli, kiedy myśli o podróży na Wyspy Kanaryjskie. Wyspy Kanaryjskie mają niemal nieograniczony zakres plaż. Można znaleźć długie, przyjemne, zapraszające piaszczyste plaże praktycznie w każdym miejscu docelowym. Piękna Atlantic Breeze zapewnia również, że temperatura jest zawsze na naszym zmarzniętym, polskim poziomie. Teraz tylko pozostaje prosty wybór, która plaża najbardziej Ci odpowiada?

Niesamowite połączenie kultury i historii

Wyspy Kanaryjskie składają się z siedmiu wysp u wybrzeży Afryki Północnej. Każda z tych wysp ma swój własny charakter i krajobraz. Na Wyspach Kanaryjskich spotyka się szereg różnych kultur z Europy, Afryki i Ameryki. Każda wyspa ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Teneryfa zachwyca pięknymi krajobrazami, Lanzarote z jej spokój oraz Fuerteventura i Gran Canaria w ich różnorodności. Skorzystaj z okazji, aby wynająć samochód i pozwól się zaskoczyć!

Wakacje wypełnione aktywnością

Niezależnie od tego, jak lubisz spędzać wakacje po to właśnie przyjechałeś na Wyspy Kanaryjskie. Istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu: wycieczek i miejsc do odwiedzenia zarówno dla dużych i małych. Na Teneryfie zalecamy, aby wypożyczyć samochód na jeden dzień i odwiedzić najwyższy szczyt Hiszpanii - Teide, uczestniczyć w spektakularnym karnawale lub wziąć dzieci do jednego z najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie: Loro Parque. Na Gran Canarii istnieje mnóstwo parków rozrywki do odwiedzenia. W Lanzarote trzeba odwiedzić Park Narodowy Timanfaya. Na Fuerteventurze korzystaj z mil plaży ze złotym piaskiem i wiatru dla surferów, wyspy to czysty raj.

Nieskończony wybór dobrych restauracji i sklepów

Kuchnia Wysp Kanaryjskich jest oczywiście pod silnym wpływem kuchni hiszpańskiej . Wychodząc poza największe i najbardziej ruchliwe ulice, możecie trafić na ulubione restauracje mieszkańców Wysp Kanaryjskich, które naprawdę warto odwiedzić. Ceny niższe, a jedzenie nierzadko dużo lepsze niż w ośrodkach turystycznych. Wybór tapasów, owoców morza i międzynarodowych restauracji jest niemal nieograniczony. Zakupy są często najlepsze w stolicach tych wysp, takich jak: Las Palmas, Santa Cruz i Arrecife lub w każdym dużym centrum handlowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca przeznaczenia.

Podróżuj, kiedy chcesz

Organizujemy wycieczki na Wyspy Kanaryjskie przez cały rok!

Gwarancja łatwej podróży z dziećmi

Dzieci w każdym wieku mogą cieszyć się Wyspami Kanaryjskimi z Sembo. Wiele mieszkań i hoteli posiada nieogrzewany basen i znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży. Prawdopodobnie to właśnie oni zapewniają często przyjazne dzieciom plaże, które są tajemnicą ich sukcesu.

Dowiedz się więcej

Ukryj

Pokaż mapę