Wyszukaj i zarezerwuj

search
Palma Nova - Magaluf
» Hiszpania » Majorka » Palma Nova - Magaluf

Palma Nova - Magaluf w Hiszpania

Podróż do Magaluf to idealne miejsce dla młodych ludzi!

Palma Nova - Magaluf w Hiszpania

Palma Nova i Magaluf nie potrzebują zbytniej reklamy. Przez ostatnie 30 lat są destynacją numer 1. Przez wiele lat Magalluf się zmieniło, wybudowano przyjemne promenady, a także nowe bary i restauracje.

Nowością w tej destynacji jest to, że klub przy plaży Nikki Beach otworzył się w okolicy i warto go odwiedzić - warto jednak być przygotowanym, że ceny są wyższe niż zwykle w Magaluf. Kolejną nowością jest to, że w jednym z hoteli (Sol Wave House) baseny są wyposażone w specjalny system fal do surfowania .

Bliskość urokliwej Palma poszerza pfertę o pola golfowe oraz ekskluzywne mariny z yachtami Puerto Portals sprawia Palma Nova doskonałą bazą wypadową na wspaniałe wakacje. Istnieje również wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Marineland z delfinami, duży park wodny, tor kartingowy i mini golf - to tylko kilka czynności w okolicy Palma Nova i Magaluf.

Na zachodnim wybrzeżu wznosi się Northwest Palma Nova. Wycieczka wypożyczonym samochodem to świetny sposób na zapoznanie się z Mallorcą. Małe kolorowe górskie wioski Deya i Valldemossa w połączeniu z małymi zatoczkami i lunch daje często zaskakujący obraz wyspy i dodatkowy plus do Twojej podróży. Ale jest również doskonała do zwiedzania autobusem i pociągiem.

Nasz wybór noclegów jest bardzo zróżnicowany, są ładne apartamenty, ładne hotele i jest również możliwość wynajęcia domu w okolicy. Możliwe jest również wybranie hotelu z all inclusive wyłącznie dla osób pełnoletnich. Nasz szeroki wybór sprawia, że ​​łatwiej jest znaleźć idealne zakwaterowanie na wakacje.