Slide1

Jak lubisz spędzać swój urlop?

Dzięki naszym oznaczeniom łatwo możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie hotel lub inny nocleg.

Family Friendly

Najlepszy wybór, jeżeli podróżujesz z dziećmi. Hotele z dużymi strefami basenowymi i oddzielnym basenem dla dzieci. Wiele z hoteli prowadzi również klub dziecka lub organizuje zabawy i zajęcia specjalnie dla dzieci. Obiekty należące do tej kategorii oznaczone są co najmniej 3 słońcami.
Więcej informacji

Premium

Jeżeli lubisz wysoki standard, międzynarodową atmosferę i stylowe hotele z klasą. Obiekty należące do tej kategorii oznaczone są co najmniej 4 słońcami.
Więcej informacji

Big Family

Jak sama nazwa wskazuje, znajdziesz tu ofertę dla 7 lub więcej osób.
Więcej informacji

Couples

Najlepszy wybór, jeżeli podróżujesz bez dzieci. Hotele położone w centrum miasta lub blisko plaży. Żadnych klubów dziecka ani specjalnych zajęć dla dzieci - po prostu hotel dla dorosłych.
Więcej informacji

Ski In Ski Out

Szukaj miejsc, oznaczonych tym symbolem, jeżeli chcesz mieszkać na samym stoku narciarskim albo bardzo blisko wyciągu.
Więcej informacji

Golf

Hotele specjalizujące się w obsłudze amatorów golfa i pomagające w rezerwacji gry w golfa. Mieszkasz naprawdę blisko - dojście spacerem do najbliższego pola golfowego.
Więcej informacji

Beach

Jeżeli zależy Ci, by na urlopie mieszkać blisko plaży, wybierz jeden z obiektów w kategorii Beach. Mamy oczywiście na myśli plażę, która świetnie nadaje się do kąpieli, z udogodnieniami, których oczekujesz, wybierając się na urlop nad morze.
Więcej informacji

Active Family

Chcesz spędzić aktywnie urlop? Te miejsca oferują wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, np. jazda konna, wycieczki rowerowe, nurkowanie, tenis itp.
Więcej informacji

All Inclusive

Mieszkając w tych hotelach możesz w pełni się zrelaksować - nie musisz sprawdzać cen w restauracji (wszystkie posiłki w cenie) i zastanawiać się, jakie dodatkowe atrakcje wybrać. W zasadzie wszystko jest w cenie. Oferta obejumuje hotele, w których All Inclusive wliczone jest w cenę noclegu, oraz te, w których All Inclusive jest dodatkowo płatną opcją.
Więcej informacji

 

Przedłużenie urlopu za darmo

Frinätter, DŁUŻSZY URLOP ZA DARMO

Zostań kilka dni dłużej, ale nie płać za dodatkowe noce w hotelu!. Więcej informacji

 

Rabat za wczesną rezerwację

Boka tidigt rabatt, RABAT ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ
Opłaca się rezerwować wyjazd urlopowy z dużym wyprzedzeniem! Więcej informacji

 

Selected by Sembo

Selected by Sembo - jakość hoteli i mieszkań pod kontrolą

Rezerwując noclegi w Sembo możesz czuć się bezpiecznie. Wybierając obiekty oznaczone symbolem Selected By Sembo masz pewność, że zostały one sprawdzone i zatwierdzone przez naszych ekspertów. To tylko jeden z argumentów, które przemawiają za wybraniem Sembo spośród wielu innych biur podróży, oferujących swoje usługi w Internecie.
Więcej informacji o korzyściach płynących z wyboru noclegów Selected by Sembo!