1 / 34

Podróże do Francja

Sembo może pochwalić się szeroką gamą ofertową we Francji, Z nami pojedziesz na Słoneczną Riwierę, do Paryża, lub zwiedzić całą północną, południową i zachodnią część Francji.

O Francja

Riwiera Francuska oferuje wspaniałe widoki na Morze Śródziemne i góry. Dalej na zachód - w prowincjach Langwedocji i Roussillon - znajdziesz się na jej najszerszych i położonych przy płyciznie długich, piaszczystych plażach , idealne dla tych, którzy pragną słońca i wakacje nad morzem .

W północnej Francji znane są prowincje Normandii i Bretanii. Tutaj znajdziesz mnóstwo zabytków.

W Paryżu, które, zgodnie z francuskim "La Plus belle ville du monde" jest najpiękniejszym miastem na świecie, jest coś dla wszystkich smaków - można tam jechać zarówno na zakupy, dla kultury i rozrywki. W Paryżu również oferujemy szeroką gamę zakwaterowania.

Gdy jedzenie to ważna część wakacji

Jedzenie odgrywa centralną rolę w kulturze francuskiej. Każdy region ma swoje specjały, które oczywiście spożywamy w towarzystwie miejscowego wina. Nawet w mniejszych miastach wojewódzkich są restauracje dla wszystkich smaków. Luksusowy obiad, czy prosty w przytulnym bistro? Wybór należy do Ciebie i obiecujemy, że nie będziesz rozczarowany.

Mapa Francja

Popularne miejsca pobytu w Francja

Popularne miasta

Amelia avatar
Poznaj Amelię, naszą nową planistkę podróży