1 / 21

Podróże do Disneyland® Paris

Śpij w jednym z hoteli Disneya, aby zawsze mieć nieograniczony wstęp do obu parków i darmowe przejazdy przez cały pobyt. Możesz również trafić na"Extra Magic Hours", i wejść na godzinę przed i godzinę po godzinach pracy parków. O wszystkim dowiesz się w swoim hotelu.

O Disneyland® Paris, Francja

Sześć fantastyczny motywów hotelu - w odległości spaceru od parków rozrywki! W razie gdybyś nie chciał chodzić do Twojej dyspozycji jest bezpłatny autobus, który kursuje między hotelami i parkami kilka razy na godzinę. Zawsze można szybko przejść pomiędzy parkami i hotelem - odpocząć lub popływać w hotelowym basenie (jest basen na 4 z 6 hoteli tematycznych). Wszystkie hotele mają pokoje rodzinne dla maksymalnie czterech osób.

Disney Davy Crockett Ranch ® - dla osób podróżujących samochodem hotele, w których pobyt w komfortowych bungalowach blisko natury. W ofercie jest duży basen z wodospadami, zjeżdżalniami i basenem dla dzieci. Oferuje również inne atrakcje dla całej rodziny. Ranczo znajduje się w odległości około 15 km od parków rozrywki - transport samochodem lub wypożyczenie samochodu jest koniecznością, ponieważ nie ma lokalnego transportu do i z parków rozrywki. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, kiedy jedziesz na wakacje samochodem! Oczywiście, masz bezpłatny parking w parkach rozrywki, kiedy je odwiedzasz!

W hotelach marki Disney jest możliwość zamówienie częściowego i pełnego wyżywienia. Zaletą jest to, że z góry wiesz, ile twój urlop będzie kosztować, a ceny w przedsprzedaży są dużo niższe od tych standardowych. Po zameldowaniu w hotelu Disney otrzymasz kupony na posiłki, które można następnie wykorzystać w hotelowej restauracji lub w kilku wybranych restauracjach na terenie całego kompleksu Disney ® lub w parkach rozrywki. Concierge w hotelu pomoże wskazać restauracji, w których akceptowane są kupony.

Dzieci do lat 7

Dzieci do 7 roku życia, które podczas całego pobytu nie skończą 7 lat są za darmo w Disneylandzie. Wszystkie dzieci, które przebywają za darmo w Disneylandzie muszą być przygotowane, aby pokazać dokument upoważniający do zniżki (np. paszport) na życzenie w recepcji.

Oferta specjalna 2013-2014 - Opłaca się na początku książki ! Oferuje od listopada 7 Ostatnia z rabatem do 20% w przypadku rezerwacji na co najmniej 16 września 2013 roku.

Sezon zimowy , 8 listopada do 02 kwietnia 2014 oferuje do 30 % zniżki na rezerwacje dokonane do dnia 16 października - plus darmowe dzieci do lat 12 !

Planujesz podróż latem przyszłego roku , można odebrać okazja teraz - ceny biletów od dnia 2 kwietnia do dnia 30 czerwca 2014 r. można już składać zamówienia w cenach 2013 i dodatkowo otrzymać do 30 % taniej .

Ważne dla ograniczonych przestrzeniach i zawsze może sprzedać . Tak , pospiesz do rezerwacji !

Aby podróż jeszcze bardziej przyjemna Bezpośredni Disney familjehotellLäs więcej o naszej okazja " Kids Free" oferta Jak się tu dostać

Samolotem: Z lotniska Roissy / Charles de Gaulle i Orly z autobus kursuje do wszystkich hoteli Disneya około 1 razy / dobę w godzinach 09-20 . To kosztuje około € 20/dorosły, € 16/dzieci 3-11 lat . Zaktualizowany harmonogram dostępny na www.vea.fr. Z nami można wygodnie zarezerwować bilety na autobus wcześniej w związku z rezerwacją hotelu. OFERTA SPECJALNA - dzieci podróżują za darmo: jedno dziecko za darmo (do lat 12) na osobę dorosłą! Obowiązują przy rezerwacji do 15 października 2013 roku na wycieczki, które mają miejsce pomiędzy sierpnia 2013 pusty październik 2014 (21/12-5/1 wyjątek: Maksymalnie dwoje dzieci za darmo na rodzinę )

Prywatnym samochodem: prywatne lub wspólne TRANSFER - w związku z rezerwacji hotelu można także zarezerwować prywatny lub wspólny transfer do/z lotniska i Disneylandu. Transfery mogą być zarezerwowane do odbioru w każdej chwili, nawet pry późnym przybyciu na lotnisko. Wszystkie praktyczne informacje na temat rezerwacji transferu będą dostępne w dokumentach podróży .

Mapa Disneyland® Paris

Popularne miejsca pobytu w Disneyland® Paris

Zbuduj swoją następną podróż z Amelia, naszym AI planistą podróży