Wyszukaj i zarezerwuj

search
Tossa de Mar
» Hiszpania » Costa Brava » Tossa de Mar

Tossa de Mar w Hiszpania

Romantyczny urlop w nadmorskim kurorcie z pięknym widokiem

Tossa de Mar w Hiszpania

Tossa de Mar został nazwany "Blue Paradise " przez Chagalla. Stare Miasto od 1100 roku z wąskimi, krętymi uliczkami i uroczymi domkami otoczonymi murami miasta z potężnymi wieżami, z widokiem na morze i piękne zatoki Tossa. Centrum oferuje markowe sklepy, galerie sztuki i sklepy z pamiątkami .

Tossa de Mar jest ogromnie popularna wśród dobrze sytuowanych mieszkańców Barcelony, kiedy chcą odpocząć lub spędzić romantyczny weekend. Atmosfera jest typowo hiszpańska i znajdziesz tu wiele dobrych restauracji i barów tapas. Plaża w Tossa jest szeroka i chroniona w zatoce. Poza centrum jest kilka mniejszych zatok dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju.

Linia brzegowa wokół Tossa charakteryzuje się dramatycznymi formacjami skalnymi z krętymi górskimi drogami, z którego roztaczają się fantastyczne widoki na morze. Najbliższe sąsiednie wsie Platja d' Aro i Sant Feliu są warte odwiedzenia, a także oferują piękne widoki na kilka drobnych zatok. Zalecamy również połączyć swoją podróż z wizytą do Barcelony. Łatwo jest poświęcić dzień lub kilka na pobyt w Barcelone i mieć dwie wycieczki w jednym.

Nasza oferta noclegów w Lloret de Mar jest bardzo zróżnicowana: są ładne apartamenty, ładne hotele oraz możliwość wynajęcia domu w okolicy. Nasz szeroki wybór sprawia, że ​​łatwiej jest znaleźć idealne zakwaterowanie na wakacje.