Wyszukaj i zarezerwuj

search
Skagen
» Dania » Jutlandia » Skagen

Skagen w Dania

Magiczne słońce, plaża i morze na wymarzone wakacje

Skagen w Dania

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć w Skagen, to niesamowicie jasne proomienie słoneczne. Następnie można zobaczyć wspaniały krajobraz z rozległych lasów i wydm otoczonych morzem.

Pierwszymi turystami tej destynacji kiedyś byli słynni malarze zahipnotyzowani specyficznym światłem charakteryzującym tę destynację. Wszystko zaczęło się w połowie 1800 roku, kiedy malarze PS Kroyer, Anna i Michael Ancher oraz poeta i malarz Holger Drachmann jako pierwsi oczarowali się pięknem Skagen.

Podróż do Skagen oferuje mnóstwo rozrywki, kultury, restauracji i przytulnych warunkach. Trzeba zobaczyć prace malarzy Skagen w Muzeum Skagen. Po muzeum polecamy zjeść rybę na obiad w legendarnym Brondums Hotel, który był ulubionym miejscem artystów.

Czy jesteś na wycieczce, która zabierze Cię w nieco ponad półgodziny z Frederikshavn promem do Skagen i zostaniesz przywitany przez otwarte przestrzenie i zapierające dech w piersiach światła. Atrakcje Sankt Laurentivej artystyczne, pełne folkloru i sklepów, barów. W porcie znajdziesz mnóstwo straganów ze świeżymi rybami i krewetkami. Ciesz się relaksem, romansem i rozrywką przez cały rok. Lato mija tu spokojnie w dzień, a w nocy witają wszystkich liczne nocne kluby! Poza sezonem jest bardziej romantycznie. Idealnie na weekendowe wycieczki. Jedz w przytulnych restauracjach i spaceruj po malowniczych promenadach. Spędź czas w miłym hoteliku. Wycieczki z przewodnikiem, muzea sztuki i rzemiosła dostępne przez cały rok.

W Skagen mamy szeroką gamę noclegów, takich jak hotele, apartamenty lub do wynajęcia dom z własnym basenem.