Wyszukaj i zarezerwuj

search
LEGOLAND® Billund
» Dania » Jutlandia » LEGOLAND® Billund

LEGOLAND® Billund w Dania

Wycieczka dla całej rodziny !

LEGOLAND® Billund w Dania

Poczuj prędkość, rozrywkę i emocje! Legoland to miejsce dla dużych i małych, wypełniony ponad 58 milionami klocków LEGO ®.

Teren Star Wars składa się z siedmiu scen z sześciu filmów. 420 mkw wypełnione 2000 różnych znaków Star Wars. Wszystkie znaki i statki zostały zbudowane przy pomocy 1,5 mln dużych klocków Lego. Niektóre modele sięgają do dwóch metrów wysokości oraz mają możliwość przemieszczania się.

Miniland - wielki świat w miniaturze.

Słynne budynki, małe miasteczka i ekscytujące środowisko z prawdziwego życia zbudowane w skali 1:20 do 01:40. Wszystko to zbudowane z ponad 20 milionów klocków LEGO. Małe pociągi, samochody i samoloty odgrywają codziennie naturalne sceny.

DUPLO ® KRAJ jest stworzony specjalnie dla najmłodszych odwiedzających. Kolorowe centrum zabaw stworzone z większych bloków, bezpiecznych dla najmłodszych dzieci.

LEGO READY ® TOWN znajduje się w zachodniej części miasta gdzie spotkasz grożnych rewolwerowców i poszukiwaczy oraz Indian. Niesamowita wycieczka z LEGO ® Canoe, gdzie będziesz miał okazję destylować złoto w LEGOLDMINE ®.

Statoil Szkoła Ruchu Dzieci od 7 do 13 lat uczy zasad ruchu drogowego, gdzie Twoje dziecko może zdobyć prawo jazdy na elektryczny samochód.

LEGO ® City z Falck Straż Pożarna. Gdy zawyje syrena, odpalą się wszystkie pompy, a Ty będziesz musiał jak najszybciej dostać się do samochodu strażackiego, by walczyć z ogniem i ratować ludzi!

LEGO Mindstorms Robotics Centrum: Tutaj można zbudować i zaprogramować własnego robota z nowoczesnych technologii i klocków LEGO.

Knights Kingdom: W wielkim średniowiecznym zamku czeka Smok! Wita dzielne dzieci i dorosłych w średniowiecznym świecie pełnym przygód i tajemnicy. Następnie wycieczka kończy się zapierającym dech w piersiach zjazdem z prędkością 40 km na godzinę.

Wikingowie: Dzika zjeżdżalnia wysyła całą rodzinę na wycieczkę stworzoną przez Vikingów. Do 8 metrów wysoki zjazd, z którego zjeżdżasz pełną prędkością w dół wodospadu.

Atlantis: Przygoda zaczyna się na okręcie podwodnym i tutaj możesz udać się w krótkim filmie na wycieczkę do zaginionej Atlantydy. Wycieczka idzie przez dno oceanu przez ekscytujące akwaria pełne unikalnych koników morskich, a nurkowie LEGO wysoko nad naszymi głowami pływają w sąsiednim pokoju. Wewnątrz znajdziesz się w ogromnym Ocean Aquarium wypełnione 530.000 litrami wody, gdzie jest droga do zaginionego miasta. Atlantyda jest strzeżona przez żywe rekiny. Tunel jest przejrzysty i można zobaczyć imponujące zwierzęta pływające nad głową.

Pirate Lagoon jest pełny ciekawych doświadczeń - nawet dla szczurów lądowych. Tutaj można także doświadczyć Pirate Waterfalls - plac zabaw z wodnym światem małych i dużych piratów ze zjeżdżalniami i śmiesznymi armatkami wodnymi.

Bob Budowniczy i jego przyjaciele w 4D pozwolą Ci doświadczyć zabawy w 4D. Ciekawe, czy Bob odniesie sukces i powiedzie się jego misja? Być może. Ale potrzebuje prawdopodobnie Twojej pomocy!

Całą rodziną weź udział w bitwie morskiej w Pirate Splash Battle. Nawet w 8 osób kierujecie kolorowym pirackim statkiem wyposażonym w armatki wodne! Po zgaszeniu pożaru uruchom pełną przygód podróż przez mroczne LEGO ® Piraci wśród skrzeczących papug i wkrocz na tajemniczą wyspę skarbów.

Pirackie Wodospady: Nie zapomnij strojów kąpielowych! Od wielkiego statku pirackiego LEGO ® jesteś w jednej z sześciu zjeżdżalni. Albo podejście do długiej na 8 metrów zjeżdżalni na nogach, brzuchu lub plecach. Pirat Mini Water Falls jest małym rajem dla najmłodszych dzieci.

Szkoła Bądź piratem Skipper pozwala na bycie kapitanem na własnych zdalnie sterowanych statkach pirackich. Stanowczo chwyć steru i kieruj statkiem. Armatki wodne są wystarczająco naładowane do zwalczania innych statków.

Sembo oferuje wiele wspaniałych miejsc do spędzenia nocy na wycieczkę do Legolandu ® Billund!