» Dania » Jutlandia
Jutlandia

Jutlandia

Parki krajobrazowe z wielkim basenem i zakwaterowanie w Skagen przy Morzu Północnym

Wyszukaj i zarezerwuj

search

Jutlandia

Na zachodnim wybrzeżu Jutlandii, na Morzu Północnym, Dania jest imponująca. Wspaniałe wydmy, które tworzą niezapomniany krajobraz Jutlandii.

Zapraszamy w miejsce wypoczynku, które jest bardzo żywe latem, ale również bardzo przyjemne w innych porach roku. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć podczas zbliżania się do Skagen, to jasne światło słoneczne. To ulubione miejsce wielu malarzy - te krajobrazy działają na nich niezwykle inspirująco. Specyficzne światło wręcz hipnotyzuje. Wszystko zaczęło się w połowie 1800 roku, gdy malarz PS Kroyer pomógł umieścić fokus na Skagen. Od tego czasu zorganizowano wiele wycieczek tutaj w tym celu. Nasza oferta na ten region to zakwaterowanie w hotelach, apartamentach lub wynajem prywatnego domu.

W środku Jutlandii jest Legoland ®, który jest atrakcją, którą warto odwiedzić w podróży. Oferujemy wiele hoteli, apartamentów lub mieszkania w wielu wioskach letniskowych w okolicy Legoland ®. Blisko jest Zoo Givskud czyLion Park.

My Way w Jutlandii w pobliżu Grenaa znajdziesz również słynny kraj letni nazwie Animal Summerland - Największa Sommerland Skandynawii . W pobliżu mamy erbjudar zakwaterowanie i apartamenty .

Z dużych miast wartych polecenia w Jutlandii są m.in. Aalborg i Aarhus - piękne miasta na weekendowy wypad.

Dowiedz się więcej

Ukryj

Pokaż mapę